Archiwum wpisów

Boże Narodzenie 2014

Życzymy wszystkim gorącej filiżanki kawy, którą ktoś dla Was zrobi. Nieoczekiwanego telefonu od starego przyjaciela. Zielonych świateł na drodze do pracy. Dnia małych spraw, które cieszą... Najszybszej kolejki w sklepie, ulubionej piosenki w radio. Kluczy dokładnie tam gdzie ich szukacie Życzymy...

Energia dobrych ludzi. Mamy 5000 kW!!!

W konkursie zorganizowanym przez firmę ePower ENERGIA DLA DOBRYCH LUDZI każdy z uczestników otrzymał nagrodę, tj.5000 kW Drugi etap konkursu odbędzie się w dniach 8-12 grudnia br. a nagrodą będzie 5 000 zł Mamy nadzieje, że w tych dniach również oddacie na nas swój głos.  

Energia dobrych ludzi

Bierzemy udział w internetowym konkursie energia dla dobrych ludzi firmy ePower. Prosimy o głosy, które pomogą nam wygrać za darmo roczną dostawę prądu! Potrzebujemy ich kilka tysięcy do 4.12...

Fundacja POMOST

  Z radością informujemy, że Fundacja POMOST z siedzibą w Zabrzu już działa! Stowarzyszenie POMOST powierza część zadań i działań Fundacji, realizując niektóre z nich nadal.  

Dziękujemy za wsparcie

Domowi Dziennego Pobytu „Rodzina” wspiera nas w powstawaniu ośrodka readaptacyjnego w Zabrzu. Wolontariusze remontujacy placówkę otzrymują nieodpłatnie obiady dzięki uprzejmości "Rodziny".    

Współpraca - to się opłaca

Miło nam podzielić się podziękowaniami, które otrzymaliśmy od Prezydent Miasta Zabrze Małgorzaty Mańki-Szulik:

Poszukujemy wyposażenia do ośrodka readaptacyjnego...

  Mamy nową siedzibę - w Zabrzu, teraz musimy ją wyposażyć, by służyła naszym klientom... Przyjmiemy meble (szafki, regały, biurka, szafy, inne sprzęty, komputery itd.) nowe lub uzywane, nadające się do dalszego użytku. Jeśli posiadasz jakiś zbędny mebel to chętnie przyjmiemy :)))